AEROTEK ÇEVRE HAKKINDA

AEROTEK Çevre Analiz Laboratuvarı ve Mühendislik Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak Çevre analiz sektöründe faaliyete başlayan firmamız 17017 Ticaret Sicil Numarası ile Sürsürü Mahallesi Şehit Emniyet Amiri Mustafa Cebeloğlu sokak No:6/Z1 Merkez- ELAZIĞ adresinde faaliyetine devam etmektedir.

Bölgesinde Hava Emisyonları Konusunda ilk ve tek olmayı hedeflemiş olup,   ticari hayatına emin ve sağlam adımlarla yürümektedir. Seçkin ve deneyimli kadrosu, ileri teknolojik ekipmanları ile çevresel hava emisyonları ölçümleri (Baca Gazı, Baca Tozu ve Hava kalitesi ölçümleri) yapmaktadır.

AEROTEK Çevre Analiz Laboratuvarı kendini sürekli yenileyen ve olumlu geliştiren bir anlayışla dürüstlük ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeksizin, uzman kadrosu ve uluslararası standart ve metotlara uygun ekipman ile daha iyi hizmet ve kalite güvencesi vererek mevcut yasalar çerçevesinde bilimselliğe açık, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, kaliteli ve ülke şartlarına uygun proje çalışmaları yürütmeyi ve ayrıca konusunda Türkiye’de öncü olmayı misyon edinmiştir.

WhatsApp Logo WhatsaApp